Герпес 6 типу. Лікування. Симптоми. Ускладнення.

Серед герпесу 6 тип також виділяється своїм поширенням серед населення. До кінця не доведено, але існує думка, що вірус герпесу 6 типу причетний до виникнення багатьох захворювань.

Спосіб передачі герпесу 6 типу повітряно-крапельний, статевий і контактно-побутовий. Серед цих двох варіантів, перший є частішим. Переливання крові завжди несе небезпеку для людини. Ризик зростання захворювань в організмі перевищується.

Інфіковані донори можуть по сприяти виникненню герпесу 6 типу. Пересадка внутрішніх органів також прив’язана до цього вірусу герпесу.

Під час вагітності велика ймовірність зараження плода. Після пологів ризик все ж таки присутня.

Може багато хто не в курсі, але в вірус герпесу стає причиною виникнення багатьох захворювань. Захворювання в цьому плані стають складного характеру.

Ускладнення на тілі герпесу 6 типу виникають в таких органах:

 1. Центральна нервова система
 2. печінка
 3. легкі
 4. Кістковий мозок
 5. Шлунково-кишковий тракт

 

 

Діагностика вірусу герпесу 6 типу

Постанова діагнозу пацієнту здійснюється на заключному етапі, коли є результати лабораторного обстеження. Матеріал для дослідження використовується такий:

 1. слина
 2. кров
 3. мокрота

Діагностика використовується диференціальна. З її допомогою визначається збудник герпесу 6 типу, застосовують ІФА.

Основний спосіб при діагностуванні герпесу проводять ПЛР. Проведення такого методу в лабораторії здійснюється для визначення фрагментів нуклеїнової кислоти в матеріалі, який взяли у пацієнта.

 

Симптоми вірусу герпесу 6 типу

Герпес будь-якого типу завжди характеризується висипаннями. Ще характерні симптоми протікання захворювання:

 • Підвищення температури тіла
 • Висипання мають рожевий колір, можуть супроводжуватися бульбашками
 • Лімфатичні вузли збільшуються в розмірі
 • млявість
 • Пітливість під час сну
 • слабкість
 • Втрата сил, втома

 

Дуже важливо стежити за станом імунітету нашого організму. Основною причиною виникнення такого роду захворювань є його зниження. Зміна в імунній системі проявляється після перенесених захворювань, прийнятті лікарських препаратів.

Препарат ВІТАФЕРОН відноситься до імуностимулюючу препаратів. Склад Вітаферона включається в себе людський рекомбінантний інтерферон альфа-2b. ще він має противірусну, протимікробну, антипроліферативну дію.

Вітаферон випускається в супозиторіях, застосовується ректально. Препарат можна застосовувати дорослим і дітям. В основному його призначають при інфекційно-запальних захворюваннях і ГРВІ.

 

Лікування вірусу герпесу 6 типу

Лікувати дітей на багато важче, ніж дорослих. Не всі препарати підходять дитячому організму, особливо новонародженому. Як було сказано вище, діти в такому віці можуть заразиться від матері під час пологів.

Курс лікування призначає лікар. Консультація фахівця необхідна і для визначення типу лікарських препаратів. Все залежить від форми перебігу і його вплив на організм людини.

Віруси герпесу призводять до виникнення хронічних захворювань, а також посилюють інші хвороби приводячи їх в гостру форму.

При вагітності вірус герпесу 6 типу може навіть привести дитину до інвалідності. Чи не вдавайтеся до самолікування і не запускайте перебіг захворювання. По скільки на початковому етапі легше лікувати захворювання, ніж в подальшому.

 

Ускладнення вірусу герпесу 6 типу

 1. Раптова екзантема новонароджених
 2. Лихоманка з судорожним синдромом
 3. Синдром хронічної втоми
 4. мононуклеозного синдром
Задайте вопрос квалифицированному специалисту