Папіломавірусна інфекція у жінок

Папіломавірусна інфекція – дуже поширене захворювання серед молоді. Захворювання відноситься до венерологічним і основний шлях передачі статевої. Проникаючи всередину віруси папіломи вражають слизові оболонки і шкіру.

Існує дуже багато різновидів папіломавірусної інфекції. Виникнення папілом на шкірі небезпечно тим, що може перерости в онкологічне захворювання. Віруси папіломи можуть вражати:

 • органи геніталій
 • рот
 • стравохід
 • бронхи
 • Сечовий міхур

Під час консультації з фахівцем потрібно визначити який ступінь ризику може спровокувати цей вірус.

Передаватися вірус папіломи може передаватися і контактно-побутовим шляхом. У більшості випадків вирусоноситель не знає про своє захворювання. Вірус папіломи дуже стійкий у зовнішньому середовищі. Легко проникає через пошкоджену шкіру.

 

Причини папілломавірусної інфекції у жінок

Генітальна папіломавірусна інфекція небезпечна для життєдіяльності людини. Вражаючи геніталії вірус папіломи викликає небезпечні захворювання такі, як рак шийки матки. Освіти виникають і на верхніх дихальних шляхах, вульве, піхву, статевому члені.

Першою причиною зараження виділяють незахищений статевий акт. У наш час дуже часто молоді люди нехтують контрацепцією. Випадкові зв’язку сприяють поширенню венеричних захворювань у всьому світі.

Вірус папіломи починає прогресувати під впливом деяких факторів:

 1. зниженому імунітеті
 2. палінні
 3. гормональний збій
 4. Часта зміна статевих партнерів
 5. Початок статевого життя в ранньому віці
 6. Присутніх в організмі інфекційних захворювань.

Якщо на геніталіях виявляються бородавки – це перший симптом, який свідчить про прояв вірусу папіломи.

Повне одужання настає в залежності від перебігу захворювання. Основний період триває від декількох місяців до пару років.

Побутовий шлях передачі вірусу виникає при використанні одних і тих же предметів з вірусоносієм. Якщо на шкірі є незначне поранення, подряпина, це сприяє розвитку папіломавірусної інфекції.

Навіть при використанні одного рушники, посуд, купання в одній ванні служить причиною виникнення папілом на тілі.

Лікування папіломавірусної інфекція у жінок

Лікування папіломавірусної інфекції направлено на підвищення імунної системи людини. Вірусам властиво повертатися знову і прогресувати в організмі. Без захисних функцій наш організм знесилюється.

Застосування препарату в склад якого входить інтерферон допоможе зміцнити імунітет і стійкість до мікроорганізмів. Вітаферон – складається з альфа-2 рекомбінантного інтерферону людини. Вітаферон має противірусну, протимікробну, імуностимулюючу дію.

Для уникнення утворення кондилом, бородавок, папілом проводиться профілактика вірусної інфекції.

Щоб позбавиться від папілом на шкірі можна провести косметологічні процедури (кріодеструкція, діатермокоагуляція, радіохвильової метод). Можна завжди вдатися до хірургічного втручання.

Усунення папілом має здійснюватися після консультації фахівця.

Самостійне лікування або в усі усунення може призвести до поширення папілом по всьому тілу. Злоякісні родимки видаляти не можна. Визначення виду папілом на тілі допоможе похід до дерматолога.

Задайте вопрос квалифицированному специалисту