Урогенітальні інфекції. Види урогенітальних інфекцій.

 

Урогенітальні інфекції – це інфекції, які передаються статевим шляхом. Їх існує велика кількість різновидів. Щоб визначити захворювання спочатку потрібно виявити збудника.

Інфекції передаються через статевий, оральний, анальний секс. У зв’язку з інтимними стосунками з партнером без презерватива. У наш час ці захворювання все більше набирають обертів, особливо серед молоді.

Деякі захворювання передаються ще й іншими шляхами:

 1. Під час пологів, при вагітності
 2. Через побутові предмети
 3. Під час переливання крові
 4. Використання нестерильних шприців

Жіночий організм більш схильний до різних вірусів та інфекцій, в зв’язку з будовою статевих органів.

 

Види урогенітальних інфекцій.

 

Для розвитку урогенітальних інфекцій в організм повинні проникнути різного роду бактерії, віруси, грибки (стафілокок, стрептокок, мікоплазма, уреаплазма, гарднерелла, вірус герпесу, грибок Кандида).

Найпопулярніші урогенітальні інфекції серед населення:

 1. цитомегаловірус
 2. мікоплазмоз
 3. уреаплазмоз
 4. хламідіоз
 5. трихомоніаз
 6. кандидоз
 7. папіломавірусна інфекція
 8. Гарднерельоз.

 

Як себе проявляє кожна урогенитальная інфекція?

Цитомегаловірус.

Цей вірус присутній майже у кожної дорослої людини, не завдаючи ніякої шкоди. Під впливом деяких факторів, запускається активна фаза розвитку захворювання.

Передається статевим шляхом, повітряно-крапельним. Характеризується цитомегаловірус підвищенням температури, мігренню, слабкістю, збільшенням лімфовузлів.

Особливо обережними потрібно бути жінкам в стані вагітності. Будь-якого роду урогенітальні інфекції, і в тому числі цитомегаловірус можуть завдати шкоди дитині аж до не довільно викидня.

Мікоплазмоз.

Збудником цього захворювання є мікоплазма. У чоловіків мікоплазмоз розвивається на крайньої плоті статевого члена, у жінок – на шийці матки, уретрі, піхву.

Найчастіше мікоплазмоз протікає безсимптомно. Підвищень ризик передачі іншій людині.

 

Уреаплазмоз.

Збудником цього захворювання є уреаплазма. Зустрічається з супроводом інших захворювань. Причини виникнення майже як у всіх венеричних захворювань (статеві контакти з малознайомими людьми, в ранньому віці початок статевого життя, часті ЗПСШ).

 

Хламідіоз.

Хламідіоз тісно пов’язаний з сальпингитом, уретрит, сальпингоофоритом, цервицитом, Бартолінітом. Хламідіоз викликають хламідії, які проникають всередину. Хламідії розмножуються в організмі без будь-яких симптомів.

Причини виникнення хламідіозу присутність в організмі різних захворювань. Від того, що різні причини виникнення захворювання і симптоми протікання захворювання відрізняються.

 

Трихомоніаз.

Збудником трихомоніазу є трихомонада. На сьогодні венеричні захворювання дуже поширені. Причиною цього є часта зміна статевих партнерів. Венеричні захворювання, які протікають безсимптомно дуже легко передаються при незахищеному статевому акті.

 

Кандидоз.

У народі кандидоз має іншу назву – молочниця. До цього захворювання більше схильні жінки, а й у чоловіків також зустрічається. Основні ознаки це обліьние виділення з піхви, свербіж, печіння, дискомфорт при статевому акті.

 

Папіломавірусна інфекція.

Це захворювання класифікується ще на 40 підвидів. Присутні на геніталяіх, шкірних покривах, слизових оболонках. Інфекція після проникнення всередину організму вражає слабкі місця. Широко поширене захворювання виникає після контакту з переносником інфекції, побутовим або статевим шляхом.

 

Гарднерельоз.

Збудники – гарднерели. Характерні симптоми – виділення з піхви білого або сірого кольору, неприємний запах, ззуд, печіння. Присутні часті позиви до сечовипускання.

Захворювання в основному протікає тільки у жінок. У зв’язку з різною будовою статевої системи, чоловіки є переносниками гарднереллеза.

Задайте вопрос квалифицированному специалисту